Gisele Bündchen'ın kitabındaki itiraflar!

Gisele Bündchen, yeni çıkardığı kitabında hayranlarına kariyerinde geçirdiği sıkıntıları ve zor zamanları anlattı. Kitabında anlattığı konulardan biri de ilk defilesine yarı çıplak çıkması ve o anlarda ne kadar zorlandığı oldu.

Giriş Tarihi: 08.10.2018 16:50 Güncelleme Tarihi: 09.10.2018 10:18

Gisele Bündchen, Lessons: My Path to a Meaningful Life (Dersler: Anlamlı Bir Hayata Uzanan Yolum) isimli kitabını çıkardı ve bu kitapta hayranlarına kariyerinde geçirdiği zor anları paylaştı.

Kitabında ilk defilesinde yarı çıplak çıkmaya zorlanmasına değinen Gisele Bündchen olayı şu sözlerle açıklıyor: "1998 yılında Alexander McQueen defilesinde üstsüz olarak podyumda yürümem istendi. 18 yaşındaydım ve çok az İngilizce konuşabiliyordum. Ağlamaya başladım ve ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yoktu. En çok annemin ve babamın bu durum yüzünden ne kadar çok hayal kırıklığına uğrayabileceğini ve utanacağını düşünüyordum. Ağlamaktan göz makyajım tamamen akmıştı. Ağlamamaya çalışıyordum ama gözyaşlarım durmadan akıyordu." "Oradan kaçıp gitmeyi düşündüm" diye o an ki düşüncelerini belirtti. Ünlü model Bündchen'ın anlattığına göre o an hiç ummadığı bir olay oldu.

Defilede görev yapan makyajcı, Bündchen'ın kendini rahat hissetmesi için vücudunun üst kısmını beyaz boyayla boyayarak çıplak hissetmemesini sağladı. Bu sayede aslında üstsüz olan Bündchen, beyaz boyayla üstünde sanki beyaz bir kıyafet varmış gibi göründü. Kitabında hayatıyla ilgili pek çok sırrını anlatan Bündchen bir ara derin bir depresyona girdiğini ve intihar etmeyi düşündüğünü de itiraf etti. Gisele Bündchen, işi nedeniyle yoğun bir tempoda çalıştığını, ülkeden ülkeye, çekimden çekime koşturması sonucunda da panik atakla psikolojik sorunlarının başladığını da kitabında anlattı.

BİZE ULAŞIN