yeni evlendiği için yüzüne yaptırdı

Justin Bieber yeni evlendiği Hailey Baldwin için yüzüne dövme yaptırdı!

Giriş Tarihi: 04.11.2018 16:51 Güncelleme Tarihi: 05.11.2018 13:10

'ı çözmek zor! Bir gün dürümü yandan yiyor, ertesi gün şaka için yaptığı ortaya çıkıyor. Bir gün uzun saçlı ertesi gün saçlarını kazıtmış. Bir gün lunaparkta görüntülenirken ertesi gün kiliseden çıkmıyor. İnsan "Acaba sırada ne var?" diye düşünmeden edemiyor. İşte şimdi size sırada ne olduğunu açıklıyoruz... Yüzüne yaptırmak!

Vücudunu git gide dövmelerle kaplatan Justin Bieber, şimdi de yeni evlendiği eşi model için bir dövmeye sahip. Justin'in dövmeyi yaptırdığı isim, Bang Bang ismiyle bilinen dövme sanatçısı Keith McCurdy'den başkası değil. Bang Bang bir dergiye yaptığı açıklamada "Justin'inki yüzüne olmak üzere ikisi de birer dövme yaptırdı. Fakat hiçbir fotoğrafında dövmeyi göremedim. Saklama işinde oldukça başarılı" dedi.

Justin Bieber'ın dövmesinin kaşının hemen üstünde olduğu öğrenildi. Bang Bang dövmeyi yaptıktan sonra bu bilgiyi gizli tutmuş. Fakat Justin'in Temmuz ayında çekilen bir fotoğrafında dövme olduğu düşünülen fakat tam olarak ne yazdığı okunamayan bir fotoğraf ortaya çıktı. İşte o fotoğraf...
BİZE ULAŞIN