Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında yeni kriz: Oliver Crane!

Bir zamanlar Hollywood'un rüya çifti olarak anılan Brad Pitt ile Angelina Jolie arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Resmi boşanma sürecinde çocuklarının velayeti konusunu bir türlü düzene koyamayan çiftin arasında şimdi de bir genç adam yüzünden gerilim çıktı.

Giriş Tarihi: 30.11.2018 12:20 Güncelleme Tarihi: 08.02.2021 13:44

ABD magazin basınında yer alan bazı iddialara göre Brad Pitt'in canı, eski eşinin hayatına aldığı 21 yaşındaki Oliver Crane yüzünden sıkılıyor.

Hatta öyle ki Jolie'nin çok eski bir arkadaşının oğlu olan Crane, ünlü yıldızın, evine girmesine izin verdiği birkaç kişiden biri. Ama Pitt'i en çok üzen ve canını sıkan konu, bu genç adamın altı çocuğunun, özellikle de ikisinin hayatında çok özel bir yer tutması.

Çocuklarının velayeti konusunda boşanma duruşması öncesi mahkemeden ek süre isteyen Angelina Jolie ve Brad Pitt'in arasında bugünlende bambaşka bir konu yüzünden fırtınalar esiyor. İddiaya göre Brad Pitt, Oliver Crane'in çocuklarının yaşarığı eve girmesini istemiyor.

Brad Pitt'in yokluğunda özellikle çiftin ilk biyolojik çocuğu Shiloh ve ikizlerden Knox ile çok sık vakit geçiren Oliver Crane'in çocukların güvenini de kazandığı ve kalplerinde yer edindiği ileri sürülüyor. Oliver Crane, Angelina Jolie'nin kamera arkasında ortak iş yaptığı dublor koordinatörü Simon Crane'in oğlu. Simon Crane aynı zamanda Jolie'nin çok eski arkadaşlarından biri.

Angelina Jolie'nin, çocuklarını gönül rahatlığıyla teslim ettiği ve bir tür erkek dadı görevi üstlenen Oliver Crane'e çok güvendiği de belirtiliyor.

Brad Pitt 'in, çocuklarının Crane ile bu kadar çok zaman geçirmesinden hoşlanmadığı ortaya atılan iddialar arasında. Kendisinin kısıtlı zamanlarda gördüğü çocuklarının bir başkasıyla samimi olmasının ünlü oyuncuyu üzdüğü söyleniyor.

Oliver Crane'in, çocuklara babalarının eksikliğini hissettirmemek için elinden geleni yaptığı da ABD magazin basınında yer alan iddialar arasında.

2016 yılında ayrılık kararı alan Angelina Jolie ile Brad Pitt, arasındaki bu velayet savaşının önümüzdeki duruşmada kesin bir sonuca ulaşması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN