İkonik filmler ve Kris Jenner: ', ' klibinde!

Ariana Grande'nin son single parçası "Thank U, Next"in video klibi 2000'li yılların ikonik filmlerinin yanı sıra favori Kardashian'ınızı da konuk ediyor!

Giriş Tarihi: 02.12.2018 13:45 Güncelleme Tarihi: 02.12.2018 13:51

ABD'li şarkıcı son yaşadığı talihsiz olaylardan sonra yeni bir şarkı piyasaya sürdü ve herşeye "Teşekkürler, Sıradaki" (, ) dedi.

Rapçi eski sevgilisi Mac Miller'ın intiharı üzerine komedyen sevgilisi Pete Davidson'dan ayrılan Ariana Grande, "Thank U, Next" şarkısıyla hızlı bir dönüş yakaladı. Video klibinde, Mean Girls, Legally Blonde, 13 Going on 30, and Bring It On filmlerinden sahnelerin canlandırıldığı "Thank U, Next"e bir de Kardashian'ların cool annesi Kris Jenner eklenince ortaya oldukça farklı bir iş çıktı.Kris Jenner, Mean Girls filminde başroldeki Regina George'un (Klipte Ariana Grande) yılsonu gösterisini kayda alan annesini canlandırıyor.

İşte klipte il görüşte fark edilmeyen diğer detaylar;
* Ariana'nın elinde tuttuğu Hukuk kitabının başlığı "Göç ve mülteci politikası". Klipte, Meksika ve Amerika arasında yaşanan göç krizine göndermede bulunuluyor.* Ariana grande elinde "Ari'den Ari'ye" isimli bir kaset tutuyor.*Bu sahnede, arkada gerçek hayattaki kardeşi Frankie Grande'nin paten yaparken çekilmiş bir fotoğrafı var.
*Eski sevgililerini Big Sean'la başlayarak "sevimli" ve "tatlı" olduğunu belirten cümleler ile günlüğüne yazıyor.

Sonrasında Ricky'den söz ediyor ve ona iyi bir dansçı diyor. Sonsuza dek arkadaş olacaklarını da ekliyor.
*Tüm erkek arkadaşlarını fotoğraflarıyla birlikte veren Ariana, sıra geçtiğimiz Eylül ayında eden Mac Miller'a geldiğinde ise "o bir melekti" diyerek gökyüzüne bakıyor.*Filmin orjinalinde "A Little Bit Dramatic(biraz dramatik)" yazan tişörtü yeniden yorumlayarak "A Little bit Needy(birazcık ilgiye muhtaç)" olarak değiştirmiş.*Klipte, Mean Girls filminden birçok karaktere de aynı oyuncularla yer verilmiş.*Ariana üzerinde TUN (thank u, next) yazan Ponpon Kız kıyafetleri ile.

BİZE ULAŞIN