Beyonce’nin alışverişi sosyal medyanın diline düştü

Giriş Tarihi: 09.01.2019 10:01 Güncelleme Tarihi: 09.01.2019 10:01

Her yaptığı, giydiği, yediği-içtiği, olay olan R&B ve pop müziğin divasası Beyonce'nin alışverişi geçtiğimiz günlerin en konuşulan olaylarından biri oldu.

Hem alışveriş için tercih ettiği market, hem de alışveriş esnasında yaşananlar sosyal medyanın gündeminden düşmedi.
Beyonce'nin gittiği market zinciri, Amerika'da rn uygun fiyatlı market zinirlerinden biri olarak biliniyor.

Kızı Blue Ivy'nin doğum günü için alışverişe çıkan Beyonce, alışveriş arabasını asistanına taşıtmasıyla sosyal medyada alay konusu oldu.37 yaşındaki şarkıcı, Westwood'da bir alışveriş merkezinde yedi yaşına girecek olan kızı Blue Ivy'nin doğum günü için alışveriş yaptı.

Turuncu bir tulum, yüksek topuklu ayakkabılar ve güneş gözlüğüyle görülen Beyonce'nin alışverişinde en dikkat çeken detay, alışveriş arabasını kendisi yerine asistanının taşıması oldu.


Üç çocuk annesi şarkıcının bu tavrı, sosyal medyada oldukça eleştirildi. 335 milyon dolarlık servetin sahibi olan Beyonce için, "Zenginliğini sergiliyor" benzeri eleştiriler yapılırken, alay eden mesajlar atıldı.

Bu, Beyonce'nin kalabalıklar arasında ilk alışverişe çıkması değil. 2013 yılında yine aynı yerde alışveriş yaparken görülen Beyonce, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmış, hatta onu görmek isteyenler izdiham çıkarmıştı.

Aynı yıl yine bir mağazada kendi CD'lerinin olduğu standı yerinde teftiş etmişti.

Geçtiğimiz mart ayında kızı Blue Ivy ile alışverişe çıkan Beyonce, bu defa alışveriş arabasını kendisi taşımıştı.


BİZE ULAŞIN