Justin Bieber ve Hailey Baldwin düğüne hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 17.01.2019 18:10 Güncelleme Tarihi: 06.04.2020 13:12

Justin Bieber ve Hailey Baldwin, geçtiğimiz Eylül ayında gizli bir nikah ile evlenmişlerdi.

Gözde çift, bugünlerde ikinci kez evlilik yemini etmeye hazırlanıyor: görkemli bir düğün ve ünlü konuklar eşliğinde!

TMZ'de yer alan habere göre, Justin Bieber ve Hailey Baldwin'e yakın kaynaklar, düğünün Justin Bieber'ın 25. yaş gününü de içeren Mart ayının ilk haftasında gerçekleşeceğini söylüyor. Kısaca Justin 25. yaşına "evli" bir adam olarak basmak istiyor.

Düğünün Los Angeles'ta gerçekleşmesi planlanıyor. İlk belirlenen planda Justin'in ailesine de yakın olması amacıyla Kanada'ya yakın ve doğu kıyısında bir yer belirlenirken, soğuk hava koşulları yüzünden düğünün batı yakasına taşındığı edinilen bilgiler arasında.

İki ünlü isim ise çoktan evlilik davetiyesini aldı, Kylie Jenner ve Travis Scott!Page Six'in haberine göre dansçılara kadar planlanan düğünün provaları ise çoktan başladı! Bieber, nikahı gerçekleştirmesi için arkadaşı DJ Tay James'i seçti. Davetiyede yer belirtilmese de, Hailey Baldwin'in The Cut'a verdiği röportajda hayalinin ormanın arasında küçük bir düğün ile evlenmek olduğunu unutmadık! "Her yerde ışıklar asıldığını hayal ediyorum," diyen Baldwin, ağaçlar arasında bir düğün istediğini belirtmişti.

BİZE ULAŞIN