Keira Knightley: Annelik duygusal ve fiziksel bir maraton

Kadınlara annelikte konusunda destekte bulunulması gerektiğini söyleyen Keira Knightley "İyi bir kariyere sahibim, çocuğuma iyi şartlarda bakabiliyorum ama yine de zorlanıyorum. İnanabiliyor musunuz?" dedi.

Giriş Tarihi: 13.01.2019 14:17 Güncelleme Tarihi: 13.01.2019 14:17

Üç yıl önce kızı Edie'yi kucağına alan Keira Knightly, annelere yeterince destek olunmadığı belirtti. Yeni filmi Colette'in gösterimi için Paris'te bulunan İngiliz oyuncu, "Kadınlara, anne olmaya hazırlandığı maratonda duygusal ve fiziksel olarak yeterince sahip çıkılmıyor" dedi.

2015 yılında kızı Edie'yi dünyaya getiren 33 yaşındaki aktris, "İyi bir kariyere sahibim, çocuğuma iyi şartlarda bakabiliyorum ama yine de zorlanıyorum. İnanabiliyor musunuz?" dedi.

Uyku eksikliğinin, hormonal değişikliklerin ve ikili ilişkilerinin kendisini etkilediğini belirten Knightly, şunları söyledi: "Kendime sürekli yıkılmadığımı ama bu işin de kolay olmadığını hatırlatmak zorunda kaldım."

Daha önce annelik hakkında bir yazı kaleme alan Keira Knightly, Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın oğlu Prens Louis'nin doğumundan hemen sonra medyaya kusursuz bir görüntü vermesini eleştirmişti. Son olarak Colette filmindeki performansıyla konuşulan Keira Knightley; 3 yaşındaki kızına, kadınları yansıtış biçiminden rahatsız olduğu Disney filmlerinden bazılarını izlemeyi yasakladığını söylemişti.

BİZE ULAŞIN