Meghan Markle'ın Abisi Thomas Markle Jr. tutuklandı

Giriş Tarihi: 13.01.2019 12:59 Güncelleme Tarihi: 13.01.2019 13:00

Meghan Markle'ın üvey abisi Thomas Markle Jr.'ın başı yine dertte! Thoma Markle Jr. geçtiğimiz gün alkollü araba kullanma suçundan tutuklandı.

Meghan Markle 'in üvey kardeşi Oregon Eyalet Polisi tarafından Cuma günü gece yarısı 1.33 'de durduruldu. Polis, Thomas Jr.'nin kan oranında yüksek dozda alkol tespit etti.

52 yaşındaki Thomas Jr. tutuklandı ve Grants Pass Sobering Polis Merkezi'ne götürüldü. Sussex Düşesi Meghan Markle'ın üvey abisnin daha önceleri de bir çok kez yasayla başı derde girmişti.

Thomas, Meghan sayesinde tanınan bir isim. Meghan'ın üvey kardeşi Thomas, Nisan ayında Prince Harry'e, "Meghan senin için doğru kadın değil" yazan bir mektup gönderdiğinde gündemi karıştırmıştı.

Thomas'ın kardeşi Samantha ise, içki probleminin Meghan ile alakası olmadığını, Thomas'ın her zaman sorumsuz bir içici olduğu açıkladı.

Meghan Markle'ın kardeşi Thomas'ın başı ilk defa belaya girmiyor. Ocak 2017'de bir kavga esnasında yine sarhoşken kız arkadaşının kafasına silah dayadığı için de başı yasalarla derde girmişti.

BİZE ULAŞIN