kimdir? ( dizisinden Zeynep)

ATV’de yayınlanan Ağlama Anne dizisinin naif karakteri “Zeynep”i canlandıran Aslıhan Malbora ile bir araya geldik.

Giriş Tarihi: 10.02.2019 12:53 Güncelleme Tarihi: 10.02.2019 12:54
Doğru Zamanı Beklemek
"Kendimi bildim bileli oyuncu olmak hayalimdi. Fakat mühendis bir ailenin çocuğu olmanın ve küçük bir şehirde yaşamanın sonucunda kendimi İTÜ'ye giden yolda buldum. Olmam gereken yerin orası olmadığını hep biliyordum fakat cesaret edip harekete geçmem biraz zaman aldı.

" Dijital Devir "
Yaptığımız iş teknoloji ile direkt bağlantılı olduğu için teknoloji ilerledikçe sektördeki değişim ve gelişim de kaçınılmaz oldu. Dijital platformdaki dizilerle televizyon dizileri arasında en büyük fark bir bölümün kaç dakika olduğu. Bu da daha özgün içerikler üretmeyi olağan kılıyor.""Zeynep" Karakteri "
'de canlandırdığım 'Zeynep' hayat enerjisiyle dolu, akıllı, çevresinde olan biten her şeyin farkında olsa da negatifliği kendi duvarlarından içeri almayan bir kız. Fakat hayat onu bu varoluş şeklinin, pozitifliğinin aksine travmadan travmaya sürüklüyor. Daha önceki rollerim beni oyunculuğa adım adım ısındırmaya başladı dersem, 'Zeynep' için asıl pişmeye başladığım karakter oldu diyebilirim." Hayaller Üzerine "
Her projenin başka tadı var. Dram, komedi, bilim kurgu... Hepsi farklı bir yolculuk, farklı bir macera. Fakat izlemekten de en keyif aldığım tarzlardan olduğu için özellikle fantastik türdeki bir filmde yer almayı çok isterim. Birlikte çalışma fırsatı bulmak istediğim yönetmenler ise saymakla bitmez… Alfred Hitchcock, James Cameron, Tim Burton, Woody Allen, Stanley Kubrick."Gelmiş Geçmiş En İyi Performans
Tek performans söylemek imkansız. En son izlediklerim arasından Charlize Theron'un Monster/Cani filmindeki performansını çok beğendiğimi söyleyebilirim.

KİMLİK KARTI
Doğum Yeri ve Tarihi: Afyonkarahisar, 27 Mart 1995
Burcu: Koç.
Eğitimi: İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunu, Kimya Mühendisliği öğrencisi.

Hazırlayan: Lara Akyel
Fotoğraf: Canan Yetişti Satkın
BİZE ULAŞIN