Kim Kardashian milyarder kardeşi Kylie Jenner’ı kıskandı

Kylie Jenner’ın en genç milyarder unvanını kazanması ailede kıskançlık krizine yol açtı. Ailenin en çok öne çıkan üyesi Kim Kardashian'ın arka planda kalmaktan rahatsız olduğu öne sürüldü.

Giriş Tarihi: 06.03.2019 18:34 Güncelleme Tarihi: 06.03.2019 18:34

Kardashian/Jenner kardeşlerin en küçüğü Kylie Jenner'ın, Forbes'un en genç milyarder listesinde ilk sırada yer alması kardeşler arasında kıskançlık krizine yol açtı.

Reaity şovu, skandalları, evliliği ve makyaj koleksiyonu ile ailenin açık ara en meşhur meşhur ve bugüne kadar en zengin ismi olan Kim kardashian, birincilik yarışında kardeşi Kylie'ye yenilince öfkesine yenik düştü.

Kardeşi Kylie'nin en genç milyarder unvanı elde etmesine ve kendisinden daha çok kazanmasına kızan Kim Kardashian, bu durumdan annesi Kris Jenner'ı sorumlu tuttu. Kardashian, ailenin akıl hocası olarak bilinen Kris Jenner'ın kendisini arka plana attığını iddia etti.

Kim Kardashian'ın da tıpkı Kylie Jenner gibi bir makyaj markası bulunuyor ve gelirinin büyük bir kısmını burada sağlıyor. Ancak Kylie Jenner'ın yeni unvanıyla birlikte Kim Kardashian'ın koleksiyonunun daha değersiz duruma düşmesi de kıskançlık sebebi olarak gösteriliyor.

BİZE ULAŞIN