Aybüke Albere’yi yakından tanıyın

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı ilk şarkısı Ne Diyorsan kısa zamanda yüksek dinlenme oranına erişen Aybüke Albere’yi yakından tanıyın.

Giriş Tarihi: 04.04.2019 14:14 Güncelleme Tarihi: 04.04.2019 16:35

Lara Akyel

Kısa, Kısa
Sahne performansından ilham aldıkları...

"David Bowie, Queen, Lady Gaga ve Katy Perry."

Konserine gitmek isteyenler…
"Instagram'da @aybukealbere hesabımdan güncel olarak paylaşıyorum her konseri."

Gerçekleşmesini diliyor…
"İşlerini çok beğendiğim müzisyenlerle ortak işler yapma ve üretme fırsatı yakalama hayalindeyim. Uzun süredir düşlediğim bir kaç isim var. Bakalım neler olacak!"

KİMLİK KARTI
Doğum yeri ve tarihi: İzmir, 25 Nisan 1990
Burcu: Boğa
Eğitimi: İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü, Celal Bayar Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunu.

Dikkat Çeken Çıkış
"Ne Diyorsan ile güzel bir merhaba dediğimi düşünüyorum. Eğlenceli bir şarkı olduğu için dinleyiciyi yakaladı bence."

Stil Üzerine
"Modaya bayılıyorum. Her yeniliği dikkatle takip ederim, klipte de dikkat ettik buna. Günlük hayatta rahat giyiniyorum. Lise yıllarından bu yana değişmeyen rock chic bir tarzım var. Yüksek bel, bol jean ve siyah deri ceket her sezon olduğu gibi bu sezon da vazgeçilmezim."

@aybukealbere

Stilinde iddialı.

Edis ile sahnede.

Konser sırasında.

İzmir'den İstanbul'a
"Sakin bir hayattan hareketli bir tempoya geçmeye hep hazırmış gibi hissetsem de zorlandığım zamanlar oldu; halen de oluyor ama İstanbul'u kişiselleştirebiliyorsunuz. Sakin olmak istediğimde de delirmek istediğimde de bu şehir bana uyum sağlıyor. Bayılıyorum bu şehre!"

Sektörde Yeni Olmak
"Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Fakat genelgeçer kurallara inanmıyorum ben. Her kişinin kendi yolu var. Su herkes için bambaşka yönlerden akıyor ama aynı okyanusa ulaşıyorsunuz. Bu yüzden kendinden emin olmak çok önemli. Hele ki sanatla uğraşıyorsanız, kendi pusulanız olmalı. Pusulanızı şaşırtmalarına izin vermeyin."

BİZE ULAŞIN