Liam Payne'den çarpıcı itiraf!

One Direction grubuyla adını duyuran ve ardından solo müzik kariyerine devameden Liam Payne, son dönemde efsanevi model Naomi Campbell ile yaşadığı ilişkiyle gündemi meşgul ediyor. Liam, " İnsanlar dışarıdan size bakıp kendilerince belirli konularda fikir sahibi oluyorlar ama kimse içinizde neler yaşadığınızın farkında bile olmuyor" diyor.

Giriş Tarihi: 18.04.2019 17:12 Güncelleme Tarihi: 22.04.2019 11:21

Reyhan Güneş

KİMLİK KARTI
Tam Adı: Liam James Payne.
Doğum Yeri ve Tarihi: İngiltere, 29 Ağustos 1993.

Genç Yaşta Ünlü Olmak Üzerine
Katıldığı The X Factor yarışmasının ardından diğer katılımcıların bir araya getirilmesiyle oluşturulan One Direction grubu, kısa sürede dünya çapında şöhrete kavuşmuştu. Payne, erken yaşta ünlü olmak konusunda: "Yüzünüze o mutlu gülümsemeyi koyup sahneye çıkmak zaman zaman imkansız gibi gelebiliyor. Sizin için hazırlanan kostümleri giyiyorsunuz. İnsanlar dışarıdan size bakıp kendilerince belirli konularda fikir sahibi oluyorlar ama kimse içinizde neler yaşadığınızın farkında bile olmuyor. Yaptığınız işler nedeniyle büyük başarı elde etseniz de durmak bilmeyen tempolu programınız nedeniyle bunun farkına bile varamıyorsunuz" yorumunu yapıyor.

@liampayne

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Dolce&Gabbana defilesini Cardi B ile izledi.

Rol Model Olmak
Sektöre adım attığı yıllarda yaşadığı duygu iniş çıkışları nedeniyle zorlu dönemlerden geçen Liam, "O süreçte kendimi kimsenin rol modeli olarak görmüyordum. Hem duygu durumum stabil değildi hem de fazla küçüktüm. Herkes gibi benim de hayatta hata yapma payımın, gardımı indirme özgürlüğümün olduğuna inanıyordum" diyor.

Winnie Harlow ve Adwoa Aboah yakın arkadaşlarından.

İlişkide Çizilen Sınırlar
Kulağımıza gelen söylentilere göre, Liam Payne ile 48 yaşındaki model sevgilisi Naomi Campbell ilişkilerinin ne yöne gideceği konusunda bir konuşma yapmış. Campbell, Payne ile keyifli vakit geçirmesine rağmen ilişkinin ciddiye binmesini istemediğini belirtmiş. Her geçen gün Campbell'a daha çok bağlanan Payne'i arkadaşları da bu ilişkiye kendini çok kaptırmaması konusunda uyarmış.

Fifty Shades Freed (Özgürlüğün 50 Tonu) filmi için Rita Ora ile birlikte For You şarkısını hazırladılar.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

2016 yılından beri birlikte olduğu Cheryl ile ilişkisini geçtiğimiz Temmuz ayında sonlandırdı. Çiftin Bear Grey Payne adlı bir oğlu var.
Grup olarak müzik yapmanın en zorlayıcı yanının başka insanlara bağlı olmak olduğunu düşünüyor.
Eski grup arkadaşlarından Nial Horann'ın yaptığı şarkılar şu sıralar favorisi. Ruth ve Nicola isimli iki ablası var. Bir süper gücü olsa uçmayı tercih edermiş.

BİZE ULAŞIN