Marine Vacth kimdir?

Marine Vacth, gerek ulaşılamaz gibi görünen duru güzelliği gerekse cool tarzı ve tavrıyla tam bir Fransız kadını. Sinema sahnesinin yanı sıra yüksek moda dünyasını etkisi altına alan rüzgarına siz de kapılacaksınız.

Giriş Tarihi: 19.04.2019 11:53 Güncelleme Tarihi: 22.04.2019 17:35

Reyhan Güneş

KİMLİK KARTI
Doğum Yeri ve Tarihi: Paris, 9 Nisan 1991.
İlişki Durumu: Fotoğrafçı Paul Schmidt ile birlikte.
Onu Nereden Tanıyoruz: Jeune et Jolie (Genç ve Güzel) filminden ve Chanel Beauty işbirliğinden.

Keşfediliş Hikayesi
Marine, henüz 15 yaşındayken Paris'te annesiyle birlikte yağmurdan sığınmak için girdiği bir mağazada keşfedilmiş. Marilyn Agency şirketinde çalışan biri yanına gelerek modellik yapmak isteyip istemeyeceğini sormuş ve böylece Marine kendini Miu Miu ve Yves Saint Laurent gibi markaların podyumunda bulmuş. Kendisi aynı zamanda Paolo Roversi, Juergen Teller ve Steven Meisel gibi efsane fotoğrafçılarla çalışma fırsatı bulmuş.

FAVORILERI

Gena Rowlands en beğendiği kadın oyunculardan.

Özgür Ruh
"Kamera karşısında büyüyen biri olarak gözlerinizi dört açmalısınız" diyen Marine, sektörde ayakta kalmak adına vahşi bir kedi gibi hareket ettiğini söylüyor. Sonuna kadar özgür ama temkinli davranıyor. İstemediği hiçbir konuda kendini zorlamıyor, hayatının ritmini kendisi belirliyor. Yüzü olduğu Chanel Les Beiges makyaj serisi için marka, "Marine, özgür ve bağımsız bir kadın. İç dünyası ve kendisiyle uyum içinde. Sahip olduğu doğal güzellik, sadelik ve sağlıklı ışıltı markamızı yansıtıyor" yorumunu yapıyor.

Katharine Hepburn tarzını en beğendiği isim.

Sesinizi Yükseltme Cesareti
Kadınların maruz kaldığı ayrımcı tavırlar karşısında sesini çıkarması gerektiğini düşünüyor ve "Fransız kadınları bu konuda çok güçlü bir noktada. Her geçen gün daha fazla birey, bilgi sahibi oluyor. Bugüne dek konuşulmamış konular masaya yatırılıyor, bugüne dek konuşmayan isimler çıkıp haklarını savunuyor" yorumunu yapıyor.

66. Cannes Film Festivali'ne François Ozon ile katılmıştı.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ
Dokuz yaşındayken erkek kardeşine özenerek judo yapmaya başlamış. Yedi yıl süren eğitimin ardından kahverengi kuşağa kadar yükseldikten sonra artık çok zevk almadığına karar vererek bırakmış.

Seyahat edip yeni insanlarla tanışma fırsatı bulduğu için modellik yapmayı sevdiğini ancak hayattaki tutkusunun modellik yapmak olmadığını söylüyor. Dört yaşında Henri adında bir oğlu var.

Modern zamandaki hıza yetişme kaygısı taşımıyor. Hatta düzene ayak uydurmadığını göstermek adına gelen e-posta ve mesajları anında yanıtlamıyor.

Chanel Les Beiges kampanyasından bir kare.

BİZE ULAŞIN