Doha’da Bir Aşk Hikayesi

Cosmopolitan Bride Yaz 2019 sayısının kapak çekimleri Katar Ulusal Turizm Konseyi işbirliğiyle Doha’da gerçekleşti. Sizi bu ışıltılı şehirde romantik bir yolculuğa davet ediyoruz.

Giriş Tarihi: 03.05.2019 16:06 Güncelleme Tarihi: 03.05.2019 16:06
Cosmopolitan Bride Yaz 2019 sayısının çekimleri sosyal medyadaki eğlenceli videoları ilgiyle takip edilen Larissa- Burak Gacemer çiftiyle Doha'nın cazibe merkezlerinde yapıldı. Kapak karesinin çekimi, geçtiğimiz Mart ayında açılışı Victoria Beckham, Johnny Depp, Naomi Campbell, Izabel Goulart, Diane von Furstenberg, Miuccia Prada'nın da katılımlarıyla renklenen Katar Ulusal Müzesi'nde gerçekleşti. Bu etkileyici şehrin en güzel balayı adreslerini keşfetmeye ne dersiniz?Dünyaca ünlü mimar Jean Nouvel imzasını taşıyan Katar Ulusal Müzesi, uluslararası sanatçıların yapıtlarını, nadir eserleri, el yazmalarını, arşiv videolarını ve mücevherleri bir araya getiriyor.Doha'nın imza yapılarından olan İslam Eserleri Müzesi'nde İslam dünyası sanatının en önemli eserleri yaratıcı şekilde sergileniyor.Souq Waqif'in kalabalık sokakları, ziyaretçilere geleneksel ticaretin, mimarinin ve kültürün otantik deneyimini yaşatıyor.
Doha, Orta Doğu mutfağının en iyi örneklerini sunuyor.​​​Şehre bir saat uzaklıkta bulunan çölde eşsiz kum tepelerinde safari yapabilir veya sadece büyüleyici manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN