Ariana Grande Givenchy’nin marka yüzü oldu

Ünlü popçu Ariana Grande, dünyaca ünlü moda devi Givenchy'nin marka yüzü oldu. Bu kararın ardından sosyal medya ikiye bölündü!

Giriş Tarihi: 14.05.2019 15:38 Güncelleme Tarihi: 14.05.2019 15:43

Ariana Grande; eski sevgilileri, son çıkan albümü ve ardından Coachella sahnesi ile taçlandırdığı kariyerine yeni bir basamak ekleyerek Givenchy'nin marka yüzü oldu.Lüks moda evi ile işbirliğini sosyal medyadan duyuran Ariana Grande, "Givenchy'nin yeni yüzü olduğum için çok gururluyum," dedi ve ekledi "Givenchy, başından beri hayranlık duyduğum bir moda eviydi, ve bu ailenin bir parçası olmak benim için çok anlamlı. Givenchy'nin tasarımlarına bayılıyorum ve o tasarımların insanlara aşıladığı güveni seviyorum."

Fakat markanın bu kararı, Ariana Grande fanları dışında kalan kesimi biraz kızdırmışa benziyor. En ikonik işbirliğini Audrey Hepburn ile yapan Givenchy'nin bu kararının, marka değerini düşürdüğü ve Ariana Grande'nin Givenchy gibi bir markaya yakışmadığı gibi eleştiriler sosyal medyayı kavurdu.Oysa dev moda evi, bu birlikteliği duyururken Audrey hepburn'e selam çakmayı unutmamış ve Audrep Hepburn'un Breakfast at Tiffany's filmindeki, 1961 yılında Hubert de Givenchy'nin tasarladığı elbiseye gönderme yapmıştı.

BİZE ULAŞIN