Meghan Markle'ı canlandırdı hayatı değişti

Becoming a Royal filminde Meghan Markle'ı canlandıran Tiffany Smith merak edilen her şeyi anlattı!

Giriş Tarihi: 28.05.2019 15:34 Güncelleme Tarihi: 28.05.2019 15:37

Yazı: Damla Yüce

Harry ve Meghan'ın hayatlarını anlatan Becoming a Royal dizisinde oyuncu olarak seçilmeden çok daha önce, Tiffany Smirth'in arkadaşları, ikili arasındaki benzerliği çoktan (özellikle Meghan, Suits dizisinde oynadığı dönemde) keşfetmişti.

Tiffany Smith'in arkadaşları önceki yıllarda, "Sana çok benzeyen bir kız var. Seni özlediğimizde açıp Suits izliyoruz böylece sana daha yakın hissediyoruz" diyormuş. ​Meghan Markle Prens Harry ile sevgili olduktan sonra "Seni kime benzetiyorum biliyor musun" telefonları susmak bilmemiş. Benzerliği kendisi de kabul etse de, bir gün Meghan Markle'ın hayatını oynayacağını elbette Tiffany Smith de bilmiyordu. (cosmopolitanturkiye.com özel haberi)

Daha önce Supernatural dizisi ile ekran tecrübesi edinen oyuncu, dün yani 27 mayıs Pazartesi günü yayınlanan Becoming a Royal'de Meghan Markle'ı başarı ile canlandırıyor.Tiffany'i düşesi hakkıyla canlandırmak için canını dişine takmış çünkü diğer ırkçı aktörlerin onu kötü canlandırmasını istememiş. Çok ırklı bir birlikteliği canlandırırken üstelik bu insanlar Kraliyetin en göz önündeki çiftiyse, baskı elbette artıyor. (cosmopolitanturkiye.com özel haberi)

Smith, oynayacağı bölümlere hazırlanırken çoklu ırk ilişkilerinin zorlukları hakkında kendi ailesiyle de konuşmalar yapmış.

Çok ırklı bir aileden gelen oyuncu, "Meghan'ın neler hissettiğini ve neler yaşadığını anlayabiliyorum." Karakteri oynadıkça Meghan-Harry birlikteliğine daha da destek verdiğini ve saygı duyduğunu ifade ediyor. (cosmopolitanturkiye.com özel haberi)

Hem Smith hem de Markle, kadınların güçlendirilmesi gerektiğine inanıyor. Bu yüzden Smith de tıpkı Meghan gibi ayakları yere basan ve güçlü bir kadın imajı sergilemek için oldukça çaba sarf ediyor.

Elbette bir Kraliyet mensubunun hayatını canlandırmak göründüğünden çok daha zorlu. (cosmopolitanturkiye.com özel haberi)

Meghan ile Harry birbirlerini 2 yılı aşkın süre tanırken, ben rol arkadaşım Charlie Field ile çekimlerin başlayacağı gün tanıştım diyor Tiffany Smith.

Meghan'ı ekran önünde canlandırmanın oldukça ayrıcalıklı bir durum olduğunu ifade eden Smith, "Kadınların güçlü olmasına ve muhteşem işler başardığını görmeye bayılıyorum" diyor. (cosmopolitanturkiye.com özel haberi)

Meghan Markle'ın filmi izleyip izlemeyeceği hakkında bilgisi olmayan oyuncu, "Biri benim hayatımı canlandırsa mutlaka izlemek isterdim" diyor.

BİZE ULAŞIN