Bradley Cooper ve Irina Shayk neden ayrıldı? İşte sebebi

Bradley Cooper ve Irina Shayk, son dönemlerde yazılan çizilen onca şeyin ardından ayrıldıklarını duyurdu. İşte ünlü çiftin ayrılma sebepleri...

Giriş Tarihi: 08.06.2019 15:41 Güncelleme Tarihi: 08.06.2019 16:08

Yazı: Damla Yüce

Bradley Cooper ve Irina Shayk, son dönemlerde ilişkilerine dair yazılan çizilen onca şeyin ardından sonunda ayrıldıklarını duyurdu.

A Star Is Born aktörü ve güzel modelim 4 yıllık ilişkisi sona erdi. Irina'nın, kendini içinde bulduğu durumdan çok daha daha 'sessiz sakin' bir yaşam hayal ettiği için ayrılan taraf olduğu konuşuluyor.

Vücut Dili Eksperi Blanca Cobb, Cosmopolitan US için, çiftin Bradley ve Lady Gaga'nın Shallow'u canlı seslendirdiği Oscar gecesi hallerini yorumladı.

Bradley ve Irina geçtiğimiz birkaç ay boyunca oldukça sessiz kaldılar, ancak vücut dili uzmanı, ilişkilerinde Oscar töreninde bile büyük bir gerginlik olduğunu açıkladı. Açıklamaların ardından ise, ayrılık daha da anlam kazandı.

Bradley ve Irina, Ödül töreni için Lady Gaga'nın masasına geçmeden önce, annesi Gloria Campano'nun yanında kırmızı halıda poz verdiler. Fotoğraflardan birinde Bradley, Irina ile annesi arasında durdu ve aralarındaki birleştirici faktörün ne olduğunu gösterdi. Bu şaşırtıcı değil, ama ilginç olan, her birinin ellerini nasıl tuttuğu.

Eğer yakınlaştırırsanız, Bradley'in annesinin elini ona yakın ve vücudunun önüne doğru tuttuğunu, neredeyse kameralara özellikle gösterdiğini görebilirsiniz. Yine diğer tarafına bakarsanız, temelde Irina'nın elini vücudunun arkasına iterek "saklıyordu" ve bu ilişki için tehlike işaretiydi . Ayrıca, Irina'nın parmakları Bradley'in elinin tam olarak sarmıyor, bu da aslında onunla poz vermek istemediği anlamına geliyor.

Bradley'in annesinin orada olmasının çiftin pozlarını etkileyeceğini düşünüyorsanız bile, gerçekten birbirine aşık bir çiftin bunu beden dili ile örtebilirdi diyor vücut dili uzmanı.

Ellerinin yanı sıra, Irina'nın bu fotoğraftaki tutumu, ya bir top model gibi poz vermeye çalıştığını ya da tüm durumdan tamamen rahatsız olduğunu gösteriyor.

Ayaklardaki uyumsuzluğa da dikkat edildiğinde, Irina'nın yüzündeki gülümsemeye rağmen vücudunun negatif bir enerji yaydığı ve durumdan hoşnut olmadığı görülüyor.

GÖRÜNÜŞE GÖRE IRINA SHAYK, BRADLEY COOPER'I TERKEDEN KİŞİ OLDU

Çiftin Entertainment Tonight'a konuşan bir yakınına göre, ilişkide artık ayrılık zamanının geldiğini düşünen kişi Irina Shayk olmuş.

Aynı kaynak "Yakın zamanda, Irina artık yetti dedi. İstediği bağlılık seviyesine ulaştığını hissetmiyordu ve bu sonsuz mücadele hayatlarını dayanılmaz kılıyordu " diyor.

Irina ve Bradley birbirinden çok farklı insanlar ve onları bir arada tutan tek şeyin bebek olduğunu fark ettiklerinde ayrılmaya karar verdiler...

Çiftin bazı arkadaşları ise, her şeye çok hızlı başladıklarını ve hemen bir aileye dönüştüklerini fakat kişi olarak birbirlerini tanıma fırsatı bulamadıklarından bahsediyor.

Görünüşe göre, çift ilişkide uzun zamandır mutsuzdu, hatta A Star Is Born filmi çıkmadan önce ayrılmaya karar verdiler. Fakat menajerleri, ayrılığın filmin çıkışını gölgeleyeceğini ve kötü reklam olacağını söyleyerek aksine ikna etti.

Film için yapılan basın turu sona erdiğinde, Irina ilişkilerini düzeltme şansı bulabileceklerini düşündü, ama işler güzel modelin planladığı gibi gitmedi.

Irina, Bradley ile olan geleceğine dair çok umutluydu ve bebek doğduğunda evleneceklerini düşünmüştü ama ne yazık ki bu hayaller de hiçbir zaman hayata geçmedi.

Irina Bradley'den her konuda daha fazla şey bekliyor ve Bradley beklentileri karşılayamıyordu. Zamanla daha da mutsuz olmaya ve onu istediği adam haline getirmek için çok fazla zaman ve efor sarfettiğini farketti.

BİZE ULAŞIN