Kylie Jenner makyajsız görüntülendi

Kozmetik imparatorluğuna yeni cilt bakım serisi çıkararak devam eden Kylie Jenner, makyajsız görüntülendi.

Giriş Tarihi: 28.06.2019 12:01 Güncelleme Tarihi: 28.06.2019 12:06

Damla Yüce

Güzellik ve estetik görünüşe ne kadar düşkün olduğu çocuğunun fotoğrafını bile photoshoplamasından belli olan Kylie Jenner, geçtiğimiz gün herkesi şaşırtarak "makyajsız" görüntülendi.

Çiçeği burnunda Kylie Skin cilt bakım ürünlerinin sahibi Kylie Jenner'ın yüzünde ve cildinde makyaj olmadan görüntü vermesi, paparazilere yakalanmaktan çok, cildini göstererek Kylie Skin reklamı yaptığı yönünde yorumlandı.

Kylie Jenner'ın Met Gala 2019 ve makyajsız görüntülerini yan yana getirdiğimizde yeni neslin "nitelikli dolandırıcılık" olarak tiye aldığı durum ortaya çıkıyor.Kadınların makyaj yapmak zorunda hissetmemesi ve kendilerini nasıl güzel hissediyorlarsa o şekilde sokağa çıkmasını desteklesek de, Kylie'nin bu görüntüsünü "bakımsız" olarak yorumlamak pek de doğru değil. Fotoğraflara detaylı şekilde baktığımızda yeni yapılmış manikürü göze çarpıyor.

Amerika ise Kylie Skin ürünlerinin pek de başarılı sonuç vermediği ve Kylie Jenner'ın banka hesabını daha da şişirmek istemedikleri konusunda hemfikir görünüyor.

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

BİZE ULAŞIN