Riverdale'in yakışıklısı Cole Sprouse radarımızda

Riverdale dizisinin sevilen oyuncusu Cole Sprouse radarımızda.

Giriş Tarihi: 13.07.2019 17:45 Güncelleme Tarihi: 13.07.2019 17:45

KİMLİK KARTI
Doğum Yeri ve Tarihi:
İtalya, 4 Ağustos 1992
Burcu: Aslan
İkizi: Dylan Sprouse

Oyunculuk Kariyeri

Sekiz aylıkken bebek bezi reklamı ile ekranlarla tanışan Cole, Süper Baba (1999), Astonotun Karısı (1999), Her Şey İçin Futbol (2003), Aldatan Yürek (2004) gibi filmlerde rol aldıktan sonra The Suite Life of Zack and Cody dizisiyle adını geniş kitlelere duyurdu. Yaptığı bir açıklamada annesi olmasaydı muhtemelen oyunculuğu hiç düşünmeyeceğini belirten Cole, küçük yaştan bu yana ekranlarda olmaktan şikayetçi değil ve "Bu bize şu anda olduğumuz yerde olma ayrıcalığını sağladı" diyor.

Lili ve Cole
Yakışıklı oyuncu, 2017 yılından bu yana Riverdale dizisindeki rol arkadaşı Lili Reinhart ile birlikte. Lili ve Cole, hem dizideki hem de gerçek hayattaki aşklarıyla, favori çiftlerden.

Fotoğraf Tutkusu
Seyahat etmeyi ve fotoğraf çekmeyi çok seven Cole, fotoğraf konusunda son yıllarda önemli adımlar atıyor ve birçok marka ile işbirlikleri yapıyor. Özellikle moda ve doğa fotoğraflarıyla dikkat çeken Cole, bu çekimleri 25 milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabından da sıklıkla paylaşıyor. Yakışıklı oyuncunun diğer Instagram hesabı @camera_duels. Bu sayfadan sadece kendisinin fotoğraflarını gizlice çekenlerin fotoğraflarını paylaşıyor.

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ
*4 yaşından beri snowboard yapıyor.

*İkizi Dylan'dan 15 dakika sonra dünyaya geldi.

*Normalde sarışın ama Riverdale ve Five Feet Apart'taki rolleri için saçını siyaha boyattı.

*İkizi Dylan şu sıralar Barbara Palvin ile olan ilişkisiyle gündemde.

BİZE ULAŞIN