Elizabeth Lail

You dizisi ile dikkatleri çeken güzel yıldız Elizabeth Lail, korku filmi Countdown'da da başrol üstlenecek.

Giriş Tarihi: 10.08.2019 12:56 Güncelleme Tarihi: 13.08.2019 11:42

Oyunculuğa İlk Adım
Elizabeth Lail, Asheboro Lisesi'nden mezun olduktan sonra, 2010 yılında Kuzey Karolina Üniversitesi'ne başladı ve 2014 yılının Mayıs ayında mezun oldu. Okulundaki birçok tiyatro gösterisinde rol aldı, bu roller dışında 2011 yılında Model Airplane ve 2014 yılında Without isimli filmlerde rol aldı.

KİMLİK KARTI
Doğum Tarihi: 25 Mart 1992
Doğum Yeri: Teksas, ABD
Burcu: KoçKısa, Kısa


Kathryn adında bir kız kardeşi var.

Çıkışını Once Upon a Time ile yaptı.

Boyu 1.73 metre.

İddialı Dizi Projesi
Caroline Kepnes'in 2014'de yayınlanan aynı isimli romanından uyarlanan You, takıntılı bir aşk hiyakesini konu alan psikolojik bir gerilim dizisi. Elizabeth Lail, dizide Guinevere Beck rolünde. Penn Badgley'in canlandırdığı Joe ise stalkerlıkta usta ve Beck'e saplantılı bir şekilde aşık ve Beck'in en yakınındakileri "Ona zarar veriyor" gerekçesiyle öldürüyor. İzleyici diziyi Joe'nun kafasının içinden izliyor ve çılgınca olsa da eylemlerinde neyi neden yaptığını anlıyor. You dizisinde canlandırdığı karakter için "onun kusurlu halini seviyorum" diyen Lail, Bir röportajda "Joe Goldberg gibi birinin tehkileli olduğunu nasıl anlardın" sorusuna "Benim için en büyük kırmızı bayrağı hiç arkadaşı olmaması olurdu" demiş.

Yeni Role Geri Sayım
Lail'in başrolünü üstlendiği merakla beklenen korku filmi Countdown, insanların tam olarak ne zaman öleceğini bildiğini iddia eden bir uygulamayı indiren ve uygulamaya göre üç günlük ömrü kalan bir hemşirenin hikayesini konu alıyor.

BİZE ULAŞIN