Miley Cyrus'tan duygusal performans

Miley Cyrus, Liam Hemsworth için yazdığı Slide Away şarkısını ilk kez 2019 MTV Video Müzik Ödülleri'nde canlı olarak söyledi.

Giriş Tarihi: 27.08.2019 17:03 Güncelleme Tarihi: 27.08.2019 17:28

2019 MTV Video Müzik Ödülleri'nin dağıtıldığı New Jersey'deki Prudential Center sahnesi dün gece bir çok nefes kesen performansa ev sahipliği yaptı.

Bu performanslardan biri ise kuşkusuz Miley Cyrus'ın canlı söylediği "Slide Away" şarkısıydı. Yakın zamanda Liam hemsworth ile olan 10 yıllık birliktelik ve 1 yıllık evliliğini bir anda sonlandıran genç popçu, imalı sözlere gebe şarkısının performansında duygusal anlar yaşadı.

İşte o performans;

"Artık hayatına devam et, 17 yaşında değiliz. Ben eski ben değilim. Her şeyin değiştiğini söyleyip duruyorsun, haklısın, artık büyüdük" gibi sözleri bulunan şarkının hedef noktasında ise Cyrus'un eski eşi Liam Hemsworth bulunuyor.

Liam Hemsworth ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra Brody Jenner'ın eski eşi Kaitlynn Carter ile Como'da tatil yaparken yakalanan Miley Cyrus ihanetle suçlanmıştı. Fakat Cyrus bu suçlamalara şiddetle karşı çıkaraki Hemsworth ile beraber olduğu süre zarfı boyunca hiçbir zaman ihanete kalkışmadığını belirtmişti.

BİZE ULAŞIN