Hailey Bieber Üşendi, Arkadaşları Instagram Postlarıyla Doğum Gününü Kutladı!

22 Kasım'da dünyaya gelen Hailey Bieber dün 23. yaşına girdi.

Giriş Tarihi: 23.11.2019 17:14 Güncelleme Tarihi: 23.11.2019 17:14

Damla Yüce

22 Kasım'da dünyaya gelen Hailey Bieber dün 23. yaşına girdi. Instagram gönderileri kutlama mesajları ile dolup taşarken, yakın arkadaşları ve biricik kocası Justin Bieber'da özel kutlama mesajlarını paylaştı.

Konu ile ilgili Highsnobiety'e röportaj veren Hailey Bieber doğum gününü kutlama konusunda çok fazla baskı hissettiğini ve bu nedenle bu sene bir parti vermeyeceğini açıkladı."Bu benim Jordan yılım" diyen güzel model, 23 rakamı ile Michael Jordan'ın NBA kariyerine gönderme yapıyor. "23 yaşıma giriyorum ve aklıma şu fikir geldi; Jordan temalı bir parti yapacaktım ve herkes Jordan'larını giyecekti" diye iç geçiriyor bir yandan. "Fakat çok yorgun hissediyorum, bu yüzden kimseyi eğlendirecek halim yok"

Çok şaşalı bir parti yapmayacak olsa da Hailey yine de doğum gününü kutlayacağını belirtiyor. 2019 yılını dolu dolu geçiren Hailey Bieber; bu bir yıl içinde Justin Bieber ile ikinci defa evlendi, Calvin Klein ile büyük bir kontrat imzaladı ve sürekli "Bebek ne zaman geliyor?" beklentisi ile uğraşıyor. Keza kocası Justin Bieber'da eşinin doğum gününü kutlayan Instagram postunun sonuna "Bebekleeeeer" yazarak beklentilerini bir kez daha ifade etmiş oldu.Justin Bieber, daha önce paylaşılmamış gelinlikli bir fotoğrafını paylaşarak Hailey'in doğum gününü şu mesajla kutladı:
"Doğum günün kutlu olsun bebek! Her geçen gün daha iyi biri olmak istememi sağlıyorsun! Yaşam tarzın çok çekici... Beni her yönden baştan çıkarıyorsun 😍😍😍😍 Gelecek dönem ise BEBEKLER"

BİZE ULAŞIN