Justin Bıeber'dan lezzetli single: Yummy

2020 yılının ilk müzik projesi Justin Bieber'dan geldi.

Giriş Tarihi: 05.01.2020 12:47 Güncelleme Tarihi: 05.01.2020 12:47

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber 2020 yılına hızlı bir giriş yaptı. "Yummy" adlı single, dört yıl sonra ilk solo şarkısı olma özelliği taşıyor. Justin bir süredir sosyal medya hesabından yeni şarkısı için geri sayım yapıyordu.

Bieber, 2020 yılı içinde yeni bir albüm yayınlayacak, belgesel dizi ile ekrana gelecek ve turneye çıkacak. Belgeselde, Bieber'ın yeni albüm hazırlığı en yakın çevresinin gözüyle çekilecek. Justin Bieber'ın Hailey Baldwin ile South Carolina'da gerçekleşen düğününden görüntülerinde yer alacağı belgesel "Justin Bieber: Seasons" adını taşıyor.

Bieber geçtiğimiz ilkbaharda müziğe ara verdiğini açıklamıştı. Ünlü şarkıcı, bu arayı sosyal medyada şöyle duyurmuştu: "Yeni bir albüm istediklerini söyleyen çok mesaj okudum. Bütün ergenliğim ve 20'li yaşlarımın başı boyunca turnelerdeydim. Benim fark ettiğim ve sizin de gördüğünüz gibi son turnede mutsuzdum. Bunu hak etmiyorum ve siz de bunu hak etmiyorsunuz. Enerjik, eğlenceli, canlı ve ışıltılı bir gösteri için para ödüyorsunuz ve ben size bunu veremedim. Birçoğumuz gibi ben de bakıyorum, arayışlara giriyorum, deniyorum ve yanılıyorum. Şimdi çoğumuzun sahip olduğu köklü sorunlardan bazılarını onarmaya odaklandım, böylece darmadağın olmaktan kurtulurum. Evliliğimi sürdürebilir ve istediğim gibi bir baba olabilirim. Müzik benim için çok önemli ama hiçbir şey ailemden ve sağlığımdan önce gelmiyor."

BİZE ULAŞIN