Lady Gaga yeni sevgilisini paylaştı

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga aşk hayatıyla ilgili gelişmeler merak edilirken, sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımla soru işaretleri cevabını buldu. Peki Lady Gaga’nın yeni sevgilisi kim yoksa Bradley Cooper ile birlikte mi?

Giriş Tarihi: 04.02.2020 12:36 Güncelleme Tarihi: 04.02.2020 12:38

91.Oscar Ödülleri'nde "En İyi Film müziği ödülü" Lady Gaga ile Bradley Cooper'ın A Star Is Born filmi için seslendirdikleri "Shallow" olmuştu. İkilinin yakınlığı ve Oscar gecesinde birlikte samimi bir şekilde şarkı söylemeleri yeni bir aşk mı doğuyor iddialarını güçlendirmişti.

Lady Gaga ile Bradley Cooper aralarında bir aşk olmadığını söylese de Bradley Cooper'ın 4 yıldır birlikte olduğu Irina Shayk ile A Star Is Born filminin sonrasında ayrılması sebebinin Lady Gaga olduğunu düşündürmüştü.Uzun süre sessizliğini koruyan Lady Gaga, Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaparak sevgilisinin kim olduğunu duyurdu. Michael Polansky ile birlikteliğini samimi bir fotoğrafıyla gösteren Lady Gaga, takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Binlerce beğeni alan bu paylaşıma "Miami'de çok eğlendik. Minik canavarlarım ve hayranlarımı seviyorum. Sen en iyisisin" sözlerini yazdı.

BİZE ULAŞIN