Prenses Beatrice’ten corona virüsü önlemi

İngiltere Prensesi Beatrice, geçtiğimiz Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu Edoardo Mapelli Mozzi ile nişanlanmıştı. Çift düğünleri için hazırlıklara devam ederken, salgın olan ve hayatı tehdit eden corona virüsünden dolayı düğünlerini iptal etti.

Giriş Tarihi: 20.03.2020 16:16 Güncelleme Tarihi: 20.03.2020 16:21

31 yaşındaki Prenses Beatrice ile nişanlısı Edoardo Mapelli Mozzi, hükümetin çağrısına kulak verdi ve corona virüsünden dolayı toplu alanlardan, kalabalık ortamlardan uzak durma kararı verdi. Hem kendi hem de başkalarının sağlığını tehlikeye atmak istemedikleri için düğün yapmayacaklar.

DÜĞÜNLERİ İPTAL OLACAK

29 Mayıs'ta evlenecek olan çiftin sadece yakın aile ve arkadaşlarının katılacağı bir tören yapıp yapmamakta kararsız kaldıkları biliniyor. Buckingham Sarayı'nda yapılması planlanan düğün resepsiyonunun olmayacağı ise yüksek ihtimal. Çiftin yakın bir arkadaşı önümüzdeki günlerde düğünün iptal olup olmayacağının belli olma ihtimalinden bahsetti. Sadece çift ve papazın bir araya gelerek nikah kıyma ihtimalleri de olabileceğini vurguladı. Salgın durumuna göre karar verilecek olsa da özellikle yaşlı aile üyelerini riske atmamak için toplu bir davet verilmeyeceği neredeyse kesinleşmiş oldu.

BİZE ULAŞIN