Britney Spears'dan yangın itirafı

Geçen aylarda dans ederken ayağını kıran Britney Spears, sosyal medyadan yaptığı en son paylaşımıyla da 6 ay önce evinin spor salonunu yaktığını itiraf etti.

Giriş Tarihi: 04.05.2020 13:21 Güncelleme Tarihi: 04.05.2020 13:21

90'lı yıllarda pop müziğin en popüler isimlerinden biri olan, daha sonra ise karıştığı skandallarla adından sıkça söz ettiren ve bunalıma giren Britney Spears bu kez de sakarlıklarıyla gündemde.

Sosyal medyayı aktif kullanan Amerikalı şarkıcı, vaktinin çoğunu spor yaparak ve dans ederek geçiriyor. 38 yaşındaki ünlü şarkıcı, son aylarda koronavirüs salgınında dans ve motivasyon konuşması yaptığı videolarını takipçileriyle paylaşıyor.

Geçen aylarda dans ederken ayağını kıran Spears, en son paylaşımıyla da 6 ay önce evinin spor salonunu yaktığını itiraf etti. Spor salonunda bulunan iki mumdan bir tanesini yanmış halde unuttuğunu ve yanan mumun diğerini tutuşturması sonucu yangın çıktığını söyleyen Spears, yangın sonrası salonda bulunan birkaç ekipman dışında her şeyin yandığını söyledi.

Spears, yangın alarmının zamanında çaldığını ve bu nedenle kimsenin yaralanmadığını ifade etti. Fakat salonun kapısına gittiği sırada alevlerin tüm odayı sardığını açıkladı.

girl on fire gifs Page 2 | WiffleGif

BİZE ULAŞIN