Jennifer Lopez'in Super Bowl diyeti

Jennifer Lopez'in kişisel şefi "yoğun" Super Bowl öncesi diyetini açıkladı; "Her gün neredeyse aynı şeyi yiyordu."

Giriş Tarihi: 06.05.2020 16:03 Güncelleme Tarihi: 06.05.2020 16:03

Super Bowl'un devre arası şovu için Shakira ile aynı sahneyi paylaşan Jennifer Lopez'in olimpiyatlara hazırlanır gibi antreman yaptığından şüpheniz varsa, ünlü şarkıcının kişisel şefi Kelvin Fernandez, Us Weekly'ye şarkıcının kurşun sırasında nasıl hazırlandığını açıkladı.

Fernandez "Neredeyse her gün aynı şeyleri yiyordu. Daha önce kahvaltıda hiç sebze yemedim. Ama Jlo, sebzeleri üç farklı şekilde ve her gün yumurta akıyla karıştırarak hazırlıyordu." dedi.

Fernandez de ailenin dört çocuğu için yemek pişirirken yaratıcı olmak ve menüleri karıştırmamak zorundaydı. Bir keresinde Lopez'e pilav servis ettiğini ve şarkıcının bundan memnun kalmadığını gördüğünde herkesin tabaklarını ayrı ayrı hazırlamaya karar verdi.

Fernandez, şarkıcının pirinç hakkında "şaka yapabileceğini" açıkladı, ancak onun ve Rodriguez için yemek hazırlama şeklini değiştirdi. "O andan itibaren 'Tamam, Jennifer. Size her tabakta ayrı ayrı hizmet edeceğim. Başkasının tabağına ve kimsenin neye sahip olduğuna bakma" dedi.

O zamandan beri yeni yaklaşım işe yaradı ve Fernandez 50 yaşındaki şarkıcının oldukça güçlü bir iradeye sahip olduğunu açıkladı. "Çok çalışkan biri. Aklını bir şeye koyduğunda hemen başarması inanılmaz. Sağlıklı bir şey istediğinde ona bağlı kalacaktır." dedi.

BİZE ULAŞIN