Dakota Johnson'dan yeni proje

Yeni projesinde Olivia Wilde ile iş birliği yapmaya hazırlanan Dakota Johnson, bomba gibi bir ekiple geri dönüyor.

Giriş Tarihi: 15.05.2020 10:50 Güncelleme Tarihi: 15.05.2020 10:50

Yönetmen koltuğunda başarılı işlere imza atan ve oyunculuk kariyeri ile gönüllerde taht kuran Olivia Wilde, yönetmenlik kariyerine Don't Worry Darling ile devam ediyor. Shia LaBeouf, Florence Pugh ve Chris Pine gibi yıldızlarla dolu olan Don't Worry Darling'e bu sefer de Dakota Johnson'ın katılması üzerine görüşmeler yapılıyor.

Çağımızın en yetenekli oyuncusu olduğunu düşündüğü Shia LaBeouf ile aynı sette bir araya gelecek olan Dakota Johnson bakalım başarı ooyuncu ile nasıl bir kimya yakalayacak.

The Peanut Butter Falcon, Suspiria, Wounds, El Royale'de Zor Zamanlar gibi yapımlarla Grinin Elli Tonu sonrası kariyerine iyi bir yön veren oyuncu Dakota Johnson, Olivia Wilde ile iş birliği yapmaya hazırlanıyor. Henüz durum kesinleşmese de Johnson, Wilde'ın yeni filmi Don't Worry Darling'de rol almak için görüşmeler yapıyor.

Psikolojik gerilim filmi "Don't Worry Darling"de 1950'li yıllarda yaşayan genç ve mutsuz bir ev kadını, rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmaya başlamasıyla kendine gelecektir. Ancak film hakkında başka bir detay henüz verilmedi. Olivia Wilde, ilk uzun metraj filmi Booksmart ile gerçek bir başarıya imza atmıştı. Son zamanlarda yapılan gençlik filmleri arasında parlayan Booksmart, aynı zamanda Kaitlyn Dever ve Beanie Feldstein'ın da kariyerlerine harika bir başlangıç yapmalarını sağladı. Booksmart, Golden Globe adayı olmuş ve birçok festivalde adaylık almayı başarmıştı.

BİZE ULAŞIN