Khloe Kardashian hamile mi?

Ünlü bir reality show yıldızı olan Khloe Kardashian'ın, eski sevgilisinden hamile olduğu söylentileri sosyal medyada hızla yayıldı.

Giriş Tarihi: 15.05.2020 10:58 Güncelleme Tarihi: 15.05.2020 10:58

Kim Kardashian'ın kendisi gibi ünlü bir reality show yıldızı olan kardeşi Khloe Kardashian, bir süredir yayılan eski sevgilisinden hamile olduğu söylentileri sonrası sessizliğini bozdu.

NBA oyuncusu Tristan Thompson'dan bir çocuğu olan ancak aldatıldığı gerekçesiyle ayrılan 35 yaşındaki Kardashian'ın, Instagram hareketlerinden dolayı eski sevgilisinden ikinci çocuğuna hamile olduğu iddiaları sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Khloe Kardashian, ailece ünlerini borçlu oldukları Keeping Up With the Kardashians adlı reality show programında hamile olduğunu söylememiş, ancak yumurtalarını dondurma kararı aldığını ve çocuklarının öz kardeş olmasını istediği için Thompson'dan sperm bağışlamasını isteyebileceğini söylemişti.

Hamilelik söylentilerine açıklama getiren Kardashian, attığı tweet'lerle hamileliğin sadece bir dedikodu olduğunu savundu. Kardashian, "Bugünlerde pek fazla sosyal medyaya girmiyorum ve bu da uzak durma nedenlerimden biri. İnsanların söylediği yaralayıcı şeyler. Gördüğüm pek çok şey midemi bulandırıyor. Sosyal medya insanları hakkımda her şeyi bildiklerinden emin. Rahmim dahil! Hastalık bu" dedi.

BİZE ULAŞIN